SVAJINGAS PLAUKIMAS BURINIU LAIVU „CHOPIN“
PROGRAMA   2019 m. rugpjūčio 17 d.( šeštadienis)
Laisvų vietų kelionei jau nėra.

Kybartų bendruomenė vyksta į ekskursiją, pelniusią vasaros sezono hito vardą. Tik kartą per metus organizuojame plaukimą prabangiu, ilgiausiu buriniu laivu Lenkijoje „Chopin“. Plaukdami pasiklausysite akordionistų A. ir I. Šerpyčių gyvai atliekamų kūrinių. Skambant svajingiems prancūziškiems akordams, grožėsitės įstabia kurortinio Mozūrijos miestelio panorama, žadą atims svaiginanti Šniardvų ežero ramybė...

Ryte 06:30 val. išvykstame iš Kybartų nuo aikštelės prie Naujosios apaštalų bažnyčios. Iš Vilkaviškio nuo „IKI“ parduotuvės kiemo išvykstame 6 val. 45 min. Prašome atvykti važiavimui keletą minučių anksčiau.  Ekskursija po Gižycko miestą. Pasivaikščiosime po kalvą ant Niegocino ežero kranto, kur vietiniai numanomoje kankinio Brunono iš Kverfurto mirties vietoje pastatė kryžių. Pamatysime kryžiuočių pilį, kurioje įsikūręs 4* viešbutis ir apsilankysime XIX a. gynybiniame objekte, esančiame taip vadinamoje „Gižycko saloje“ – Boyen tvirtovėje*.
Po ekskursijos vykstame į Mikolajkus. Laisvas laikas, kurio metu galėsite papietauti kurorto restoranuose ir užeigose. Iš Mikolajkų 14:00 h išplaukiame ilgiausiu Lenkijoje buriniu laivu „Šopenas“ į didžiausią Lenkijoje Šnerdvų ežerą. Laive  laukia pramoginė programa, gaivieji gėrimai.
Vykstate į bohemiškąjį Ryno miestą, išsidėsčiusį vaizdingose kalvotose Mozūrijos ežeryno apylinkėse tarp dviejų ežerų, kurie sujungti kryžiuočių iškastu požeminiu kanalu. Miestas garsėja pilimi, statyta kryžiuočių XIV amžiuje, pilyje veikia 4* viešbutis ir Mozūrijos kongresų ir poilsio centras. Jūsų lauks ekskursija po Ryno pilį*. Kupini įspūdžių, vakare apie 22:30 h grįžtame į Kybartus.

Kelionės kaina: 55,00 EUR. Į kainą įskaičiuota:
·  Kelionė autobusu;
·  Kelionių vadovo paslaugos ir ekskursinė programa;
·  Vietinio gido paslaugos Gižycko (rusų kalba);
·  Kelionės buriniu laivu „Šopenas“ iš Mikolajki į Šnerdvų ežerą ir atgal;
·  Pramoginė programa laive.

Mokami objektai kelionės metu (neprivaloma)*:
Bilietai į lankomus objektus 20,00 PLN.
Kelionės organizatoriai  Vitalius Šidiškis tel. 861828188  ir Vitas Katkevičius tel. 861285242
Į kelionę vyks 65 žmonės - dviem autobusais. Kelionės gidai kiekviename autobuse.  
Rekomenduojame pasiimti truputį maisto, vandens.

Pastaba.  Organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionės programoje nurodytas vietos laikas.
Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.


Image result for GižyckoKelionės organizatorius         Kybartų bendruomenė ir kelionių organizatorius „JOTVA“

Komentarų nėra:

Senoviniai automobiliai Kybartuose

Senoviniai automobiliai riedės Lietuvos ir Lenkijos keliais Rugpjūčio 31-ąją Vilkaviškyje bus duotas startas istorinių automobilių ...