Kybartuose paminėta Angelų sargų dienąKybartų bendruomenėje  spalio 4 dieną vyko renginys, skirtas Angelų sargų dienai – Policijos šventei paminėti. Čia pasveikinti pareigūnai dirbantys Kybartų policijos nuovadoje. Su švente juos sveikino savivaldybės tarybos nariai Algimantas  Mackevičius, Vitas Katkevičius.  Taip pat Kybartų seniūnas Romas Šunokas. Kybartų nuovados darbuotojams raštišką  Savivaldybės mero ALGIMANTO ANTANO GREIMO  ir direktoriaus pavaduotojo  EVALDO JANULIONIO sveikinimą perskaitė Vilkaviškio savivaldybės tarybos narys , Kybartų bendruomenės pirmininkas Vitas Katkevičius
Renginio metu, angelų sargų dieną, buvo pasveikinti ne tik pareigūnai, bet ir tie, kas jiems padeda. Būtent policijos rėmėjams  esame dėkingi už saugumo jausmą viešose vietose, keliuose. Dėkojame ir už tai, kad jie savo laisvu nuo darbo metu padeda policijos pareigūnams saugoti seniūnijos gyventojų rimtį.
Kybartų policijos nuovados viršininkas A.Kinderis padėkojo už šventę. Už aktyvų bendradarbiavimą ir nuolatinę pagalbą policijai, keturiems Kybartų bendruomenės nariams -  policijos rėmėjams įteikė Marijampolės apskrities VPK Vilkaviškio rajono Policijos komisariato viršininko Rolando Gylio padėkos raštus.
Šiais metais Lietuvos policija mini 95-ąsias, jubiliejines įkūrimo metines ir 23-iąsias atkūrimo metines.
Susirinkusieji renginyje  sakė, kad nuotaika šventiška, džiugi, nors Kybartuose kaip ir visoje Lietuvoje, vis dar trūksta policijos pareigūnų.
Pareigūnų darbas sunkus ir svarbus, jie dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Komentarų nėra:

Pažintinės ekskursijos Kybartų mieste

 2024 metai Kovo mėn. 1.  Kovo 13 d. (trečiadienis) Pradžia 10 val. Vilkaviškio mokyklos moksleiviai. Ekskursija prasideda prie informacijos...