Kybartų bendruomenė ėmėsi iniciatyvos išjudinti Kybartus. Apie tai rašo spauda.Kybartai nėra tik pilkas, merdintis pasienio miestelis. Čia lankosi turistai, šoka, dainuoja, groja, sportuoja ne tik jaunimas, bet ir jų tėvai ir net seneliai. Skeptikai pasakys, kad kituose miestuose ar miesteliuose yra daugiau galimybių ir pasirinkimo, bet ar visas siūlomas galimybes išnaudoja vietos bumbekliai, kuriems atrodo, kad nėra čia į ką žiūrėti, nėra ką veikti arba viskas labai brangu?
Kybartų bendruomenės tarybos iniciatyva galimybių, užimtumo ir veiklos sąrašas tik plečiasi. Juolab, kad Kybartų bendruomenė įgyvendina projektą „Sportuok ir būk sveikas“, finansuojamą valstybės biudžeto lėšomis per Kūno kultūros ir sporto departamentą. Šiam tikslui skirta 830 Eur, 10 procentų šios  pinigų sumos būtina dengti savomis lėšomis.
Šiai vasarai siūlomus užsiėmimus ir pramogas pristato Kybartų bendruomenės pirmininkas Vitas Katkevičius:
To dar nebuvo!!!! Kybartų bendruomenė savo žmonėms (visiems, ne tik bendruomenės nariams) dovanoja NEMOKAMUS „ZUMBA“ užsiėmimus!!!
Reguliarios „ZUMBA“ treniruotės vyks Kybartų progimnazijos sporto salėje jau birželio mėnesį, su specialų šios srities pasirengimą turinčia instruktore Vilija Jakubauske. Lotynų Amerikos ritmai padės įgauti ir palaikyti formą sportuojant ir šokant visiems kartu.
Vienas pagrindinių tikslų –  išmokyti kuo daugiau įvairaus amžiaus žmonių grakščiai judėti šokių aikštelėje. Tai apima ne tik šokių žingsnelių mokymą, bet ir pasitikėjimo savimi šokant ugdymą, svarbiausių žinių apie šokius suteikimą bei puikų laiko praleidimą bendraminčių būryje.  Šios nemokamos šokių pamokos skirtos norintiems šokti savo malonumui, tačiau visada sudaroma galimybė pradėti sportuoti ir siekti rezultatų varžybose. Pradžioje grupės palaipsniui mokysis  šokti lėtą valsą, tango. Pirmasis užsiėmimas vyks 2017 m. birželio mėn. 6 dieną 18 val.30 min.
Liepos mėn. 1 dieną Kybartų miesto parke Šeimų sporto šventės metu vyks estafetės, rungtys, varžytuvės. Nesvarbu, kiek tau metų, koks tavo sportinis pasiruošimas, ką tu dirbi ar kaip tau sekasi gyvenime –   rungtyse visi bus lygūs. Nugalėjusios šeimos  bus pagerbtos  ir joms prizai įteikiami tą pačią dieną, miesto šventės metu.  Šventės metu nuo scenos susirinkusius sveikins ir „ZUMBOS“ jaunieji šokėjai.
Viliamės, kad mūsų šventė šeimoms suteiks daug teigiamų emocijų. Tikimės  pradžiuginti miestiečius  savo idėjomis, naujais renginiais, nes jų metu didžiausias džiaugsmas visiems – tai laikas, praleistas kartu su šeima. Šeimų sporto šventės pradžia miesto parke 13 val. 30 min. Rengėjai pageidautų, kad komandoje rungtyniautų trys šeimos nariai ir šeimos užregistruotų prieš varžybų pradžią.
Rugpjūčio mėnesį bus organizuojamos  nemokamos jogos mankštos. Jos vyks Kybartų bendruomenės patalpose, užsiėmimus ves atestuotas jogos mokytojas.
Jogos nauda žmogui – labai didelė: ji veikia ne tik fizinį kūną, bet ir protą bei dvasią. Atliekami pratimai garantuoja gerą savijautą, yra puikus būdas sumažinti stresą. Praktikuojantieji jogą išlaiko ramų protą, turi daugiau energijos, gerėja jų miego kokybė. Jogos pratimai stiprina fizinį kūną, lavina raumenyną, gerina lankstumą, pusiausvyrą. Nuolat praktikuojama joga turi teigiamos įtakos sveikatos būklei, pradedant svorio reguliavimu, baigiant širdies ir kraujagyslių, endokrininės sistemos veiklos gerinimu. Jogos lankytojų amžius neribojamas.
2017 m. birželio mėn. 17 d. kviečiame į vienos dienos kelionę dviračiais „Po Kybartų apylinkes“.
Iš Kybartų, nuo aikštelės prie „IKI“ parduotuvės, išvykstame 10 val. ir važiuosime į Galkiemio kaimą. Maršruto ilgis – 22 km.
Poilsio vietoje vyks atrakcionai ir dviratininkų varžytuvės. Vaišinsimės sumuštiniais. Kepsime šašlykus ir jais vaišinsimės. Starto mokestis suaugusiam – 1 Eur, asmenims iki 16 metų – 0,50 Eur.
Dviratininkai, jaunesni kaip 16 metų, gali vykti tik lydimi pilnamečio šeimos nario.
Visada džiaugiamės, kai žygiuose dalyvauja šeimos ar susibūrę dviratininkų grupės.
Liepos mėn. 21-22 dienomis organizuojama dvejų dienų pažintinė kelionė turistiniu autobusu į Varšuvą. Jau dabar galima registruotis.

Komentarų nėra:

Pažintinės ekskursijos Kybartų mieste

 2024 metai Kovo mėn. 1.  Kovo 13 d. (trečiadienis) Pradžia 10 val. Vilkaviškio mokyklos moksleiviai. Ekskursija prasideda prie informacijos...