Kreipimasis dėl pagalbos Vilkaviškio mobiliam punktui

Susidurta su problema dėl darbo organizavimo Vilkaviškio mobiliame patikros punkte. Šio punkto darbo organizatoriai kreipėsi  į mūsų bendruomenę su prašymu, kad pagelbėtume ar pasidalintume  mintimis.

Kiekvieną darbo dieną nuo 8 iki 12 val. ir savaitgaliais nuo 8 iki 10 val. Vilkaviškio ligoninės teritorijoje veikia Mobilus punktas. Iki Naujųjų metų darbą organizuoti jame padės Šauliai, tačiau po Naujų metų, jie jau neturės galimybės padėti.

 Kokia  funkcija Mobiliame punkte?

  • Yra namelis pasišilimui, bet realiai visas darbas vyksta lauke. Pagalbininkas pasitinka į mobilųjį punktą atvykstantį automobilį (į mobilų punktą galima atvykti tik automobiliu). Jis turi A4 lapą, kuriame užrašyta – „neatidarykite automobilio lango“. Tada parodo kitą A4 lapą, kuriame parašyta – „parodykite žinutę“, kuri patvirtina registraciją ir „parodykite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą“. Sutikrinęs per automobilio langą gautus duomenis, pagalbininkas per raciją juos perduoda slaugytojai. Jeigu viskas gerai, nurodo automobiliui kur vykti. Darbas saugus, tik lauke. Jeigu atsirastų daugiau bendruomenės žmonių, jie galėtų budėti po 1-2 val., nes išbūti lauke 4 val. - iššūkis.
  • Norinčius padėti po naujųjų metų mobiliajam patikros punkto darbui reikia paskambinti bendruomenės pirmininkui Vitui Katkevičiui, kuris galėtų užregistruoti ir koordinuoti bendruomenės narių nuvykimą į patikros punktą. Ačiū už supratingumą.

Komentarų nėra:

  Šį šeštadienį (gegužės 15 d.)   medelių sodinimo talka-šventė Kybartuose. Pasodinsime   30 ąžuoliukų prie kapinių Mindaugo gatvėje, visuom...