Kybartuose lankėsi keliautojų namų „Kertam kampą“ žygeiviai

 


2023 vasario mėn. 4 dieną Kybartuose lankėsi keliautojų namų „Kertam Kampą“ žygeiviai, einantys Lietuvos pakraščiais. Šie keliautojai pėsčiomis jau baigia apkeliauti Lietuvą.

Jie keliauja, Išeidami  iš komfortos zonos – keliauja bekelėmis, pelkėmis, dieną ir naktį, žiemą ir vasarą. Miega tik palapinėse po atviru dangumi. Jie  keliauja ne tam, kad kur nors nukaktų, keliauja dėl pačių kelionių ir krašto pažinimo.  Pėsčiųjų žygiai – aktyvus laisvalaikis, turizmas, krašto pažinimas, sveikata, bendravimas.  Žygis skirtas mokslininkui,  geografui ir keliautojui Rimantui Krupickui atminti.

 Kybartų bendruomenė ir Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos geografijos mokytoja Rūta   Šukaitytė žygeivius  vaišino kava, pyragu. Pailsėjus visi buvo  pakviesti pasivaikščioti po istorinį Kybartų miestą,  aplankant cerkvę, požemius ir kitas lankytinas miesto vietas. Nežiūrint į tai kad  žiema, nakvojo keliauninkai miesto teritorijoje palapinėse. Ryte keliauninkai tęsė kelionę link Vištyčio.                                
                                    Bendruomenės pirmininkas    Vitas Katkevičius

Komentarų nėra:

Laikas mokesčiams

  Maloniai prašome bendruomenės narius  sumokėti bendruomenės nario mokestį už 2022 metus. Mokesčio suma – 6 eurai. Mokestį priima bendruome...