Turizmo sezono pabaiga - su naujomis viltimis

 

Baigėsi vasaros turistinis sezonas Kybartuose.

Kybartų bendruomenė, kuri ir organizuoja ekskursijas,  džiaugiasi, kad Kybartus atranda vis nauji turistai kaip iš Lietuvos, taip ir iš užsienio.

Per šių metų aštuonis mėnesius mūsų miestą aplankė 79 ekskursijos  (1709 ekskursantai). Daugiausia  atvyko iš Lietuvos, bet lankėsi turistai iš Latvijos, Anglijos, Airijos, Lenkijos, Vokietijos,  tolimosios  Australijos.

Atvykusius turistus labiausiai domino  aplankyti  Kybartų pasienio užkardą, geležinkelio stotį, Lietuvos prezidento A.Smetonos pasitraukimo į vakarus vietą, cerkvę, geležinkelio stoties požemį, Jie taip pat susipažindino su Lietuvos katalikų bažnyčios laikraščio „Kronika“ leidybos istorija, aplankė miesto senamiestyje esančius pastatus, paminkus, bažnyčias  ir kt.

Turistai atvyko nuosavais automobiliais, autobusais, traukiniu.

Šiais metais bendruomenė organizavo ir pažintines keliones autobusu į kitas šalis. 2023 metais  pabuvojome  Lenkijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Latvijoje, Estijoje.

Ateinančių metų turistinį sezoną pasitiksime su naujais planais.


Komentarų nėra:

Pažintinės ekskursijos Kybartų mieste

 2024 metai Kovo mėn. 1.  Kovo 13 d. (trečiadienis) Pradžia 10 val. Vilkaviškio mokyklos moksleiviai. Ekskursija prasideda prie informacijos...